Vertigo - Referencie 2014 OLDOLDOLD


2008 –2024


Česko Slovensko má talent 2018
1. september 2018
Vertigo v upútavke na televíznu show Česko Slovensko má talent 2018! (...čítať ďalej)

BATTITI LIVE 2018 (+30 000 návštevníkov , 1M+ TV divákov)
29. júl 2018
Máme radosť, že sme mohli byť súčasťou série veľkých hudobných eventov Battiti Live 2018 v 5-tich talianskych mestách ako súčasť produkcie Gabry Ponte. (...čítať ďalej)

Príbehy z Trenčína 2018
30. jún 2018
Veľkolepá šou, svetelné efekty, akrobatické výkony a uprostred nich príbeh z minulosti. (...čítať ďalej)

Poľný deň 2018
28. jún 2018
Náš akrobatický pár predviedol svoje vystúpenie vo výške 9m na vysunutom teleskopickom ramene nakladača CLAAS SCORPION- stroja používaného v poľnohostpodárstve. (...čítať ďalej)

Predstavenie Dreamagic v Sanremo
1. jún 2018
Neobyčajná show s tými najlepšími umelcami, tisícročný príbeh magického umenia, ktoré sa dotkne srdca každého diváka. Tak by sa dal zhrnúť magický večer v Sanremo. (...čítať ďalej)

Jedenástka roka Fortuna ligy 2016/2017 / Kaštieľ Gbeľany
28. máj 2017
Vertigo vyplnilo tromi akrobaticko-tanečnými vystúpeniami program slávnostného odovzdávania ocenení pre najlepších futbalistov roka - Jedenástka Fortuna ligy. (...čítať ďalej)
 
Bavaria Grand Opening / VIP event
25. marec 2017
NA VIP večierku firmy MD – Bavaria Žilina, s.r.o sme zrealizovali akt Lollipop Lyra v zlatej VIP téme v spoločnom vystúpení so speváčkou Máriou Čírovou na pieseň Unikát. (...čítať ďalej)

Visual Dance pre FONA Dental / Kolín nad Rýnom
22. marec 2017
Pri príležitosti odhalenia nového produktu spoločnosti Fona Dental sme v nemeckom Kolíne nad Rýnom pripravili na mieru dynamickú show Visual dance. Naše tanečnice predviedli akrobatický tanec spojený s animáciou pripravenou len pre túto príležitosť. (...čítať ďalej)

Christmas party - Hotel Hilton (Malta)
5. január 2014
Na Vianočný večierok pre Hotel Hilton na Malte sme zabezpečili kompletný program, ktorý pozostával zo šiestich rôznych akrobatických vstupov – lietajúci akrobatický pár na sľučkách, akrobatky na hodváboch, akrobatky na kruhu, UV&Light show, hand balancing acrobat a hadie ženy, vystúpenie dvoch akrobatických párov na hodvábnych stuhách. (...čítať ďalej)

Hodinový akrobatický program pre DPD Parcel servis (Divadlo P. O. Hviezdoslava, Bratislava
17. december 2013
Pre firemný večierok spoločnosti DPD v divadle P.O. Hviezdoslava v Bratislave sme na mieru navrhli a zrealizovali hodinový tanečno-akrobatický program. Hostí večera pohltila tajomná atmosféra UV a light show, ich pohľady upútalo viacero vzdušných aktov priamo nad ich hlavami a temperament dodala dynamická ohňová show s pyroefektami. (...čítať ďalej)
 
5. narodeniny AFI Palace Pardubice
22. november 2013
Oslava piatich narodenín obchodného centra AFI Palace v Pardubiciach sa niesla v duchu karnevalu v Rio de Janeiro. Pre túto príležitosť sme špeciálne pripravili program zložený zo šiestich akrobatických vystúpení vo výške i na pódiu. Súčasťou akcie boli aj animácie pre návštevníkov – sprievod akrobatov v kostýmoch v téme Rio de Janeiro, ktorí predvádzali ukážky svojho umenia. (...čítať ďalej)

Vaňkovka Fashion Days (Brno)
16. november 2013
Súčasťou podujatia Vaňkovka Fashion Days v brnenskej Vaňkovka Gallery boli aj viaceré akrobatické čísla v téme cirkusu, ktoré dopĺňali exkluzívnu módnu prehliadku - akrobacia na kruhu, akrobacia na hodvábe a lietajúci akrobati na sľučkách. (...čítať ďalej)

Tématický program na večierok Trenčianskej vodohospodárskej spoločnosti (Kursalon, Trenčianske Teplice)
15. november 2013
Témou večierku bola voda, čomu sme prispôsobili aj program: tanečnice s vlajkami a stuhami, akrobat s kockou, hadia žena, a akrobatky na hodvábnych šáloch. Vystúpenie dopĺňala multimediálna projekcia. (...čítať ďalej)

Dve vzdušné vystúpenia v rámci "Hriešne dobrých nákupov" (Aupark, Bratislava)
22. október 2013
Trojdňové podujatie Hriešne dobré nákupy sprevádzali aj dve naše akrobatické vystúpenia – vzdušný tanec akrobatiek na hodváboch a duo akrobatiek na visiacom kruhu. Témou akcie bol James Bond, čomu sme prispôsobili kostýmy, hudbu aj choreografie. (...čítať ďalej)

Clarion Congress Hotel (Ostrava)
10. október 2013
Pre event hotela Clarion Congress Centrum v Ostrave sme pripravili a zrealizovali pestrý program troch akrobatických vystúpení: duo akrobatiek na šále, romantické duo akrobatického páru na hodvábe a UV&Light show. (...čítať ďalej)

Komerční Banka Brno
1. október 2013
Vianočný večierok Komerční Banky obohatili krásne akrobatky na hodváboch a akrobatka na kruhu (...čítať ďalej)

Outdoorový festival "Vltava žije!"
10. september 2013
Na festivale Vltava Žije! V Českých Budějoviciach sme pripravili v spolupráci s Art4promotion a Kvant Lasers veľkolepú outdoorovú multimediálnu show. Jej súčasťou bola aj vzdušná akrobacia na lietajúcej kocke, na ktorej vystupovali s akrobatickým číslom aerialisti vo výške cca 20 metrov nad zemou. (...čítať ďalej)

Grand opening Šantovka Gallery, Olomouc
16. august 2013
Pri príležitosti otvorenia nového nákupného centra Šantovka v Olomouci, sme realizovali v spolupráci s Art4promotion a Kvant Lasers veľkolepú outdoorovú multimediálnu show. (...čítať ďalej)

Overdrive Party (Ottakringer, Wien)
20. apríl 2013
Špeciálne prekvapenie pre návštevníkov obľúbenej tanečnej party vo Viedni predstavovali naše dve akrobatické čísla - dve akrobatky na kruhu a akrobat na šále. (...čítať ďalej)

Uvedenie ťahača Volvo FH (Incheba, Bratislava)
10. január 2013
Na evente firmy Volvo v Bratislavskej Inchebe pri príležitosti uvedenia nového ťahača Volvo Truck sme na mieru pripravili akrobatické vystúpenie Dynamic Illusion. Súčasťou uvádzacej show boli aj akrobatky na hodváboch, akrobatky na kruhu a hand – balancing akrobat. (...čítať ďalej)

Telekom - Vertical dance na zamestnaneckom večierku (ČR)
5. december 2012
Pre spoločnosť Telekom sme pripravili špeciálnu show - Vertical dance - vertikálny tanec dvoch tanečníkov na lanách na kolmej stene. Vystúpenie sa odohralo na zámku Sychrov. (...čítať ďalej)

Vianočný večierok Billa
1. december 2012
Pre vianočný večierok spoločnosti Billa, ktorý sa konal v bratislavskej Starej Tržnici sme pripravili dve akrobatické čísla. Snové lietanie akrobatického páru – aerial flying straps na pieseň Hallelujah v doprovode živej hudby. Diváci si mohli ďalej vychutnať vzdušný tanec troch akrobatiek na hodvábnych stuhách v podmanivom rytme tanga. (...čítať ďalej)

Predstavenie kolekcie Adidas
2. október 2012
Pri príležitosti uvedenia novej kolekcie Adidas, sme zrealizovali v spolupráci s YAD Productions vystúpenie hadej ženy a akrobatov na hodváboch. (...čítať ďalej)

Obohatenie výstavnej expozície Avia, IAA Hannover
22. september 2012
Na automobilovej výstave IAA Hannover sme navrhli a zrealizovali program pre upútanie pozornosti návštevníkov k výstavnej expozícii firmy Avia. (...čítať ďalej)

Vertigo na Miss Slovensko 2012
27. apríl 2012
Vertigo sa objavilo v spoločnosti krásnych žien na súťaži krásy Miss Slovensko 2012, kde vystúpilo počas priameho televízneho prenosu. Vzdušné akrobatické vystúpenie Aerial flying straps počas piesne Evy Burešovej vyvolalo počas natáčania ovácie v bratislavskej Inchebe. (...čítať ďalej)
 
Vystúpenie pri príležitosti 100 rokov Obecního domu v Prahe
3. marec 2012
Pri príležitosti 100 ročného výročia Obecního domu v Prahe sme realizovali vizuálne zaujímavo aranžované vystúpenie vzdušnej akrobacie troch akrobatiek na šáloch, spojené s video mappingom na dekoračný rám v štýle Muchových obrazov. (...čítať ďalej)

Semifinálové vystúpenie Vertigo v TV show Československo má Talent!
13. november 2011
Vertigo sa predstavilo televíznym divákom semifinálovým vystúpením v TV show Československo má talent 2011. Ďakujeme Vám všetkým za ohlasy, podporu a pomoc. (...čítať ďalej)

Zapojili sme sa do súťaže “Československo má Talent!”
14. júl 2011
Zapojili sme sa do TV súťaže “Československo má Talent!”. Tu je video z nášho vystúpenia výškovej akrobacie na hodváboch z natáčania v Mahenovom divadle v Brne. (...čítať ďalej)

Lapp Group, výstava Amér, Brno
reprezentačný ples mesta Brno
Ital Market, Refinery Gallery, Bratislava
Ples STU, Stará tržnica, Bratislava
Mestský ples Litoměrice
Bacardi promo
Noc Anjelov, Skalica
Otvorenie Casino “Cézar”, Bratislava
Bland Fasion – módna prehliadka, Praha
Ples FTVŠ, Bratislava

Československo má Talent!
EGLO: otvorenie showroom Sereď
Dachser, priemyselný park Malacky
Topfest: Lovely experience
VÚB event: Benátska noc
ŽOS Vrútky
Hory a mesto, Bratislava

účinkovanie v reklame pre Yahoo!
VIP večierok 20. výročie autosalón Bratislava
uvedenie Audi A8, Incheba, Bratislava
účinkovanie v reklame pre Ricola
otváranie Eurovea Gallery, Bratislava
uvedenie 3D TV, Samsung, Brno
Night of The Jumps, Steel Aréna, Košice
novoročný večierok Soitron, SND, Bratislava

vianočný večierok Tatrabanka, Incheba
otváranie priestorov spoločnosti AVE, Bratislava
otváranie laboratória spoločnosti Medirex, Červený Kameň
otváranie nákupného centra Galéria Mlyny, Nitra
účinkovanie v divadelnom predstavení “CIRKUS”, Divadlo Aréna, Bratislava
Forever rally event, NTC, Bratislava

Konsepti Studio event, Bratislava
Faces of Sisa, Bratislava, Trenčín
Samsung event, Galanta
otvorenie Lakeside, Bratislava
International Defense Exhibition Bratislava, Incheba, Bratislava
Coneco, Incheba, Bratislava
Apokalypsa Party, Brno, Česká republika